Aliance KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aliance KING

Fórum Ogame aliance KING
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Příběhy

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Transformers

Transformers


Po?et p?ísp?vk? : 44
Join date : 07. 11. 07
Age : 30

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 7:34 pm

zábava nás
Návrat nahoru Goto down
Transformers

Transformers


Po?et p?ísp?vk? : 44
Join date : 07. 11. 07
Age : 30

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Invaze část (1/0)   Příběhy Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 8:40 pm

Za pět minut začne nejvěčí invaze všech věků!Transformers:,,Jak jste se noote postaral o toho zajatce?Doufám že si na nic nestěžoval?"Noot:,,Zastřelil jsem ho jako psa!"Transformers:,,Tak to se dá říct že si nestěžoval!"Za dvě minuty invaze připravte se a nastupte rychle do transportu!<i>Opakovalo se to tak asi pětkrát až se všichni připravily tak se letělo!</i>Transformers:,,Jak jsou na tom naši?"Generále máme se tu docela fajn a obsadily jsme hlavní cestu k Paláci a několik Hangáru a obraných pozic takřka jsme obsadily celé město ještě se drží velící stanice,radiokomunikace,skladiště a jedna budova která se brání dost dobře ani nemusím říkat že Palác nepřítele je furt pod jeho kontrolou!Transformers:,,Dobře a obsaďte ty místa co nejrychleji!Vojáku připravte pro mě transport a dejte tam pět elitních vojáků aby mě ochránily!"Ano Pane!Noot:,,Letím taky na planetu ale budem od sebe hodně daleko budu na odvrácené straně planety než jste vy takže vás pozdravuji!"Transformers:,,Tak někde na planetě se potkáme!"svetluskamartin:,,Připraven a zlikviduji nepřítele budu na rovníku takže se mějte!"Transformers:,,Tak si dávejte pozor!"Pane vítejte na planetě!Transformers:,,Jak vypadá situace?"Pane docela dobře!Pane ani se neotáčejte je tam iontoví tank!Transformers:,,Rychle do úkrytu!Mátu někdo EMP střelu?"Ano!Transformers:,,Tak mi ji dejte doufám že jsem to ještě nezapomněl!"Pane dobrá trefa!Transformers:,,Rychle běžte a já se postarám o tu bandu Raidenů která běží na nás!Dejte mi svůj laserový kulomet!"Tady máte pane radši tu zůstanem svámi!Transformers:,,Běžte!"
Návrat nahoru Goto down
Transformers

Transformers


Po?et p?ísp?vk? : 44
Join date : 07. 11. 07
Age : 30

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Invaze(2/0)   Příběhy Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 9:18 pm

Transformers:,,Běžte jinak vás zastřelí!"Nejdem budem vás bránit!Transformers:,,říkal jsem že nechci abyste tu nebyli dívejte se on umřel kvůli tom že tu zůstal!Je nás tu děvět z deseti a další zemřely je nás tu teď pět!"Krýjte se!Transformers:,,Už jsme jen tři!"Stíhačka nás zachránila!Transformers:,,Konečně jsme se jich zbavily!"Tak vás zavedem na bezpečné místo!Transformers:,,Dobře ale vemte to zkratkou!"Ano Pane!Poručík:,,Vítejte Generále!"Transformers:,,Tak jak to běží?"Poručík:,,Obsadily jsme Radiokomunikaci a skladiště!"Transformers:,,Kdo velí armádě u velící stanice?"Poručík:,,Seržant Kazowskí!"Transformers:,,Tak mě doveď te k němu!"Poručík:,,Ano Pane!Desátniku doveď te Generála k Seržantu Kazowskému!"Ano Poručíku!Transformers:,,Seržante jaká je situace?"Seržant:,,Pane Raidenové se opevnily ve velící stanici a zkoušíme to bez použití EMP střel!"Transformers:,,Použijte to jinak jsme tu zbytečně!"Seržant:,,Dobře, desátníku vemte si EMP střelu a udělejte tam díru!"Transformers:,,Konečně a teď rychle dovnitř!"Seržant:,,To je masakr!"Transformers:,,Krýjte se za sloupy!"Seržant:,,Hoďte tam granát!"Transformers:,,Kupředu!"Seržant:,,Hlásím že jsme obsadily velící stanici!"Transformers:,,Tak totu pohlídejte a desátníku doveďte mě k paláci!Seržante až tu budete hotovy s ničením jejich elektroniky tak se přidejte k jednotkám u paláce!"Seržant:,,Ano Pane!Slyšely jste tak ničte!"Transformers:,,Kdo je tu velitel?"Kapitán:,,Pane zde!"Transformers:,,Chci slyšet jak to tu běží?"Kapitán:,,Obsadily jsme první,druhé a třetí patro paláce a čtvrté právě obsazujem!"Transformers:,,Tak mě doveďte do čtvrtého patra!"Kapitán:,,Poručíku doveďte generála do čtvrtého patra paláce!"

O třináct minut později
Poručík:,,čtvrté patro!"Transformers:,,Tak jak vidím už jste totu obsadily a co páté?"Voják:,,Obsazujem a bude asi za tři minuty naše!"Transformers:,,Tak tam doběhnu!Tak už jsem v pátem patře!Nepřítel palté!"Poručík:,,Tak to šlo rychle!"Transformers:,,Vojáku co je s pátým patrem?"Voják:,,Obsadily jsme ho a vyhrály jsme tuto bitvu o město!"Transformers:,,Dobře!Spojte mě s nootem!"Voják:,,Tak už spojeno!"Transformers:,,Jak to tam jide noote slyším že se tam ještě střílý?"Spojení přerušeno Transformers:,,Co se stalo spojení bylo přerušeno?"Voják:,,To se stává často to víte boje často ruší signál a tak se to zruší!"Transformers:,,spojte mě se svetluskoumartinem!"Voják:,,Ano Pane spojení navázáno!"Transformers:,,Jak to jide?"Svetluskamartin:,,Velmi dobře a boje už tady končí a jak u vás?"Transformers:,,Obsadily jsme celé město i s vojenskou základnou nedaleko a nevíte jak je na tom noot?Protože se mi přerušilo spojení!"Svetluskamartin:,,Zkoušel jsem to předchvílí a vůbec mi to taky nešlo se spojit vypadáto že tam má rušno!"Transformers:,,Asi ano!"<i>Byl jsem zvědavý jak je na tom noot když se spojení přerušilo</i>
Návrat nahoru Goto down
Transformers

Transformers


Po?et p?ísp?vk? : 44
Join date : 07. 11. 07
Age : 30

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Invaze(3/0)   Příběhy Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 12:03 am

Transformers:,,Chci abyste mi daly pět nejlepších ostrých chlapů a k tomu transportér a poletíme za nootem!"Kapitán:,,Ano zachvíli to bude!"Transformers:,,Tak si pospěšte!"

O deset minut později
Kapitán:,,Hotovo Pane!"Transformers:,,Děkuji a letíme za nootem!"Poručík:,,Vojáku tak slyšel jste?"Voják:,,Ano Pane!"

O dvě hodiny později (Někde uprostřed poušti)
Voják:,,Sakra jsme odstřelováni!"Transformers:,,Manévrujte!"Voják:,,Pokouším se!"Poručík:,,Sakra dostaly jsme to!"Voják:,,Ztrácím výšku!"Transformers:,,Vojáku vyrovnejte to!"Voják:,,Držte se a já se to pokusím vyrovnat!"Poručík:,,Pozdě!"Transformers:,,Tak co teď?"Poručík:,,Rychle půjdeme tím směrem a musíme si pospíšit zachvíli tu budou Raidenové!"Transformers:,,Sakra jsou v přesile a nás je 7 takže co uděláme že se vzdáme!"Poručík:,,Ty svině mají navrh!"Raiden:,,Tetito peu!"Transformers:,,Zajatce neberou pokuď to nejsou Generálové!"Poručík:,,Jejich aspon třicet!"Transformers:,,Nemůžu už nic dělat jsem s poutaný!"Poručík:,,Pane byla mi čest pod vámi sloužit!"Raiden:,,Ereta i fela!"Transformers:,,Vy svině!"Raiden:,,Reso!"Transformers:,,Tak to je blbý já jsem ve vězení!"Generál:,,Dobrý já jsem tu asi dvě hodiny a už jsem se tu dost rozkoukal!"Transformers:,,Neviděl jste tu třeba nějké podřízené nebo někoho neznáte noota?"Generál:,,Ano proč se ptáte?"Transformers:,,Nedalo se sním spojit!"Generál:,,Já jsem ho zachránil a rychle jsem ho odvedl do bezpečí ale sebe sem nedostal pryč!"Transformers:,,Nevíte jestly popravily nějaké Generály?"Generál:,,Asi před půlhodinou zastřelily pět generálů!"Transformers:,,Musí byt nějaká cesta ven?"Generál:,,Možná ale doufejte že přiletí naše stíhače a udělají díru do zdí a oni nás zachrání!"Transformers:,,Tak tu budu vklidu!"Generál:,,Asi jidou pro vás!"Transformers:,,Tak co teď?"Generál:,,Budou vás mučit krutým způsobem hlavně nepodlehněte a nic neprozrazujte!"Raiden:,,Bastion i kotes!"Transformers:,,Mám jít tak jdu!"Raiden:,,Trasen vrtoen?"Transformers:,,Nic vám neřeknu!"Raiden:,,Raxen bastion!"Transformers:,,Nemíním se svámi bavit!"Raiden:,,Waxen!"Transformers:,,To bolí áááááá....!"

O tři hodiny později
Generál:,,Ty tě teda zřídily!"Transformers:,,Mě je blbě!"Generál:,,Ani se nedivím!"Transformers:,,sss to bolelo!"Generál:,,Jsou to pěkně hluboké rány ale neboj budeš vpořádku!"Transformers:,,Teď se vyspím!"

O deset hodin
Generál:,,Slyšíš to?"Transformers:,,To budou stíhačky!"Generál:,,Bombardují totu!"Transformers:,,Rychle pod postel!"Generál:,,Máme tu dvoj díru a běžíme rychle ven!"Transformers:,,Tamhle jsou naši!"Voják:,,Hledaly jsme vás a jsme rádi že vás vydíme!"Transformers:,,Tam tím směrem je vězení a já potřebuji ošetřit!"Voják:,,Dobře!"

O dvě hodiny
Transformers:,,Konečně bezpečí!"Pane odpočinte si jste ještě zraněn ale zachvíli bude uzdraven a budete bez ran!"
Návrat nahoru Goto down
Transformers

Transformers


Po?et p?ísp?vk? : 44
Join date : 07. 11. 07
Age : 30

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Invaze (4/0)   Příběhy Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 4:36 pm

Transformers:,,Neviděly jste někde noota a nebo jste o něm něco neslyšely?"Poručík:,,Slyšel jsem že nepřítel se na druhé straně plynety brání pěkně silně a jsem rádi že jsme obsadily severní polokouly a rovník ale jižní polokoule je furt pod velením nepřátel a nějaký Generála tam zachránil myslím že to byl noot!Noota se pak dostal do bezpečí hlavní přistávací plochy našich a vysílačky jim tam nefungují a už jsem pak nic neslyšel je to asi dva dny zpátky co jsem se tohle dozvěděl!"Transformers:,,Takže nevíte jestly je vpořádku noot když je v obklíčení nepřátel?"Poručík:,,Jak říkám už více o něm nevím!"Transformers:,,Takže dejte mi dva transporty a k tomu jedenáct vojáků!Poletíme na jižní polokouly!"Poručík:,,Ano Pane!"

O deset hodin později
Poručík:,,Už jsme poblíž hlavní přistávací stanice kde by mněl být noot!"Transformers:,,Přistante a krýjte nás ze vzduchu!"Pilot:,,Ano Pane!"Poručík:,,Krýjte se!"Transformers:,,Rychle udělejte opevnění!"Poručík:,,Dobře!"Transformers:,,Počkejte až budou blízko!"Poručík:,,Raz dva tři palté!"Transformes:,,Máme štestí že nás kryjou ze vzduchu!"Poručík:,,Oni se taky kryjou!"Transformers:,,Máme problémy zachvíli nám dojde munice!"Pilot:,,Počkejte chvíli vykryjem vás okolo!"Transformers:,,Dobře!"Poručík:,,Došla mi munice do laserového kulometu a mám jen iontovou pistol!"Transformers:,,Střílejte vším co máte!"Poručík:,,Dobře!"Voják:,,Jeden transport spadnul!"Transformers:,,Držte se jsme v obklíčení ale to neznamená že se vzdáme!"Poručík:,,Už mi došel poslední zásobník!"Voják:,,Použiju EMP střelu a pak granáty!"Transformers:,,Bojujte vším!"Poručík:,,Druhý transportér taky spadl!"Transformers:,,Tamhle jsou naše stíhače!"Poručík:,,Pěkně Raideny pomasakrovaly ale furt jejich horda!"Transformers:,,Zhodily jeden stíhač!"Poručík:,,A teď dva na jednou!"Transformers:,,Tak už jsme bez stíhačů!"Poručík:,,Nějak se odtud musíme dostat?"Transformers:,,Prostřílíme si cestu!"Poručík:,,Ano!"Transformers:,,Všichni za mnou!"Poručík:,,Palté!"Transformers:,,Vyšlo to!"Poručík:,,Teď musíme najít naše jednotky!"Transformers:,,Co to je?"Poručík:,,to jsou naši!"Poručík:,,Letí okolo měly bychom běžet za nimi!"Transformers:,,Ty jo už jsme se naběhaly takže kde to jsme?"Poručík:,,Jsme na kraji města a vypadáto že jsme v naši základně!"Transformers:,,No určitě jsme v naší základně!"Poručík:,,Tak si vemu munici!"Transformers:,,Neviděly jste někde noota?"Voják:,,Pane vůbec jsme o něm neslyšely!"
Návrat nahoru Goto down
noott

noott


Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 08. 11. 07

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 6:15 pm

(nootova lod)poruciku reknete vojakum at zahaji utok!a at name jeden modul pocka!ale pane.zadne ale poruciku!ale pane kdo bude potom velit flotile!jestli nepreziji transformer prevezme veleni!jo a reknete transformerovi at zahaji take invazy a at nas kreje ze vzduchu!ano pane.(transformerova lod)pane obdrzeli jsme spravu od noota mame zahajit invazi a mame je krit ze vzduchu oni zautoci pozemnimi jednotkami!a noot se sam ucastni invaze!budis necht zacne
invaze!a reknete jednotce 5 at pockaji name u hangaru 1 musim letet dolu a pomoct jim!ano pane.(modul kapitana Jacksna)pane maji velmi silnou obranu!dobre soustredte palbu na jejich obranu!ano kapitane!

pokracovani zitra!!......
Návrat nahoru Goto down
noott

noott


Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 08. 11. 07

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 11:19 pm

budu psat pokracovani kazdy den!!
Návrat nahoru Goto down
Transformers

Transformers


Po?et p?ísp?vk? : 44
Join date : 07. 11. 07
Age : 30

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 11:28 am

Už se těším:-))
Návrat nahoru Goto down
mike258




Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 19. 08. 07
Age : 33

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 8:36 pm

kedy to bude dalsie pokracovanie Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Transformers

Transformers


Po?et p?ísp?vk? : 44
Join date : 07. 11. 07
Age : 30

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 8:39 pm

Jak jsem si to četl dvakrát ten nootův příběh tak si myslím že se zachvíli dostane do konce mého konce protože píše začátek invaze! Shocked
Návrat nahoru Goto down
noott

noott


Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 08. 11. 07

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 12:42 pm

(nootuv modul)kapitane pristente tamhle natom miste! a at modri pristanou na souradnicich 8/10/58 a červeni at pristanou na nasich souradnicich!(kapitan):ano pane (noot) reknete transformerovi nase souradnice at donas nestrili! zacnete se vylodovat!(kapitan)ano pane(noot)jedu jedu lidi krijte se!!raketometciku pripravte se palit vypustim navadeciho robota!(raketometcik)ano pane(noot)áá robot ma zamereno pál!(kapitan)pane nepratele byli zneskodneni!navrhuji obsadit budovu a zakempit!(noot)dobry napad kapitane pojdme!áá doprdele ten srac me postrelil sejmeteho!médik kde je sakra medik!doprdele lidi strilejte nebo nas
dostanou!medik!(medik)ano pane jeto cisty prustrel klid!(noot)dik!kurva krejte se navzajem a do budovi!(kapitan)pane jsme obkliceni nemame sanci!(noot)ne nevzdavejte to!rota 6 bezte hlidat schody a vchod!radista radista doprdele kde je radista!(radista)tady pane!(noot)zavolejte transformera ze jsme na souradnicich 9/11/59 potrebujem rychlou podporu!(radista)ano pane!alfa bravo potrebujem rychlou podporu jsme na souradnicich 9/11/59!(transformeruv porucik)pest bravo!posilame k vam podporu jejich volaci znak je:orel2
a jeste transformeruv modul se nam stratil z radioveho kontaktu! naposledy jsme chitili jejich signal na techto souradnicich 21/85/15(noot)jakto?dobre tedy radista zavolejte orla2 at nam prostrili cestu pryc!uz jsou tady dobre lidi pojdme ven prostrilet se!utok sraci ááá!krejte se!


pokracovani zitra!.....
Návrat nahoru Goto down
Transformers

Transformers


Po?et p?ísp?vk? : 44
Join date : 07. 11. 07
Age : 30

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 1:16 pm

Transformers:,,Vojáku dejte vědět našim že jsme na známých souřadnicích kde byl naposledy za znamenán pohyb noota a nikde nic a řekněte naše souřadnice!Voják:,,Dobře Radisto řekněte naše souřadnice!"Radista:,,Naše souřadnice 8/11/42!Opakuji jsme na souřadnicích 8/11/42!"Transformers:,,Někde se tu střílí!"Poručík:,,Pane ano ale jide to asi ze souřadnic 9/11/59 nebo 57!"Transformers:,,Jdem ale dávejte si bacha na odražené kulky!"Voják:,,Kurva dostal jsem to do nohy!"Poručík:,,Krýjte se a kde je ten medik!?"Medik:,,Vojáku buďte vklidu buďte rád že to byla odražená jinak byste byl prostřelen přes celou nohu!"Transformers:,,Všichni pryč s cesty bombardují cestu!"Poručík:,,Chlapy to je nářez!"Voják:,,Už se to sklidnilo!"Transformers:,,Rychle k souřadnicím které jsou známy kde přistál a to je ta souřadnice 9/11/59 tak rychle jdeme!"Poručík:,,Tam je těžky laserový kulomet a asi dvacet Raidenů střílí na tu budovu a to jsme poblíž místa kde přistál modul noota!"Transformers:,,Rychle se schovejte a najděte si vhodné místo na těžkou palbu!"Voják:,,Tamhle je iontoví tank nepřítele!"Transformers:,,Zaměřte se na ty jejich vojáky a dejte mi raketomet!"Voják:,,Tady pane je ten raketomet!"Transformers:,,Až vybuchne iontový tank tak postřílejte ty raideny!"Voják:,,Palté!"Poručík:,,Pěkně po padaly!"Transformers:,,Vyběhly další raidenové a kurva jejich hodně!"Poručík:,,Rychle se přesunem a půjdem na to místo kde je modul noota!"Transformers:,,Tamhle jsou naši rychle do budovy!"Poručík:,,Pane počkejte je to nebezpečné...sakra krýjte Transformera!"Transformers:,,Je tu někde noot?"Noot:,,Kdo mě volá?"Transformers:,,Tady je Transformer!"Noot:,,Jsem rád že tě vidím!"Transformers:,,Měly bychom vypadnou co nejrychleji!"Noot:,,Ano tak všichni rychle ven a krýjte se!"Transformers:,,Tak půjdem na tyto souřadnice 12/14/52!"Noot:,,Dobře tak jdem!"Transformers:,,Už tam zachvíli budem!"Poručík:,,Nepřítel udělal blokádu!"Transformers:,,Prostřílí me se přes ně!"Poručík:,,Dobře!"Raiden:,,Ei!"Transformers:,,Lekly se nás!"Poručík:,,Rychle po padaly!"Kapitán:,,A už jsme vás chtěly hledat!"Transformers:,,Tak už jsme na místě zůstanem tu do zítřka!"

https://www.youtube.com/watch?v=Azr5AxGBZqc
Návrat nahoru Goto down
Transformers

Transformers


Po?et p?ísp?vk? : 44
Join date : 07. 11. 07
Age : 30

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 5:04 pm

Transformers:,,Pane Noote vemte svůj zbytek jednotky a půjdete snámi na bojovou procházku vemem sebou i nějaké tanky a obsadíme toto důležité místo které chce obsadit i náš nepřítel takhle se dostanem nejblíže k vítězství!Je to malá městečko a doufejme že ho neobsadily nepřátelé!"Noot:,,Dobře připravím jednotku!"Transformers:,,Buďte do deseti minut na chystani!"Noot:,,Ano!"

O dvě hodiny
Transformers:,,Poručíku podívejte se do města dalekohledem!"Poručík:,,Ano Pane!"Voják:,,Poručíku!"Seržant:,,Tám rychle se schovejte!"Voják:,,Poručíku budeto vpořádku medik kde je ten medik!Hnete se netrefí vás pokuď se budete hejbat!"Seržant:,,Mediku to bude vpořádku a já se o vás postarám!"Transformers:,,Noote budem tady a tanky rychle do pohybu!"Seržant:,,Nadporučíku řekněte tankům že za tou budovou je tank!"Nadporučík:,,Zastavte za tou budovou je tank a namiřte to na tu budovu!"Řidič:,,Mám zakázáno ničit civilní budovy!"Nadporučík:,,Tak vystřelte!"Řidič:,,Nevystřelím ale já vám věřím ale dokuď ho neuvídím tak nemohu vystřelit a běžte pryč!"Nadporučík:,,Zachvíli vás uvidí!"Řidič:,,Do prdele rychle kupředu!"Seržant:,,Ústup!"Voják:,,Ústup!"Kapitán:,,Všechny naše tanky v tom městečku zlikvidovaly!"Transformers:,,Všichni ústup a půjdeme na ně jinou cestou!"Noot:,,Sakra!"Transformers:,,Noote jsi vpořádku?"Noot:,,Jsem bylo to naštestí do helmy!"Transformers:,,Poručíku jaký je stav!"Poručík:,,Asi 54mrtvých,20zraněných a Seržant Kazowskí je pohřešován!"Transformers:,,Tak dobře nastupte si do nákladáků a naše dva tanky tu necháme aby to tu do likvidovaly!"

1.část
https://www.youtube.com/watch?v=jlxM4859HUk
2.část
https://www.youtube.com/watch?v=ecbkPl0mDPo
Návrat nahoru Goto down
noott

noott


Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 08. 11. 07

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeMon Nov 12, 2007 5:45 pm

.....(noot)Bezte!!krijte se!ah pomocte mi nekdo!uz nemuzu kvuli tomu blbemu
zraneni!bezte!(kapitan)pojdte pane pomuzu vam.rychle!(noot)krijte se navzajem dobry kapitane!bezte kapitane kreju vas bezte!(kapitan)ted vy pane!bezte rychle.(noot) ty hazlove umej dobre strilet. medik medik mame tady zraneni.(medik)jsem tu pane krejte nas!(noot)ok(medik)pane pomozte mi snim na nositka.dobre jdem jdem(noot)kapitane pojdte za nami a krejte nas!poruciku pojdte nam pomoct!(kapitan)ah pane postrelili me (noot)poruciku vemte to za me.pojdte kapitane hnete sebou!dobre lidi obsadte zakopi okolo transporteru!nejdriv transporteri s ranenymi vojine dohlednete nato(vojin)dobre pane.
(za hodinu)(vojin)pane raneni jsou nalozeni a odletely!(noot)dobre majore vase rota jde do transporteru a budete nas krit ze vzduchu vas volaci znak bude:raptor6.a budete nas krit ze vzduchu spolecne se orlem 2 ti zmetci jich uz dost sundaly!bezte pozor pozor spendliki s jedem!bezte musime se dostat do hlavni budovy!.......minule:http://plnehry.sector.sk/video/4458/frontlines__fuel_of_war.htm
az to budete mit tak jdejte prehat jeto cervene!

https://www.youtube.com/watch?v=3sQfc0VIRMk
https://www.youtube.com/watch?v=y6b30RuU9j4
https://www.youtube.com/watch?v=yEYRIRupMng
Návrat nahoru Goto down
noott

noott


Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 08. 11. 07

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeMon Nov 12, 2007 9:26 pm

radista radista!(radista)zde pane!(noot)zavolejte letku at nam prinesou scorpionem warthog na tato souradnice 70/80/12 at nam ho tam vysadej asi za pul hodiny!ted se tam musime probit!medik medik petrebuju medika radista to schytal!raketometcik palte do stihacek s neprately si nedelejte starosti a reknete ostatnim raketmetcikum at jdou svami 6 divize vas pohlida!kapitan Jonshon (kapitan jonshon)tady pane!(noot)vase divize bude!hlidat raketometciky!(kapitan jonshon)ano pane!raketometcici a 6divize
kemě!takze lidi plan je takovy musime obsadit budovu a zacit sestrelovat ty mizerny stihacky!pane muzem(noot)ano muzete!(kapitan jonshon)lidi jedu krejte se!(noot)lidi krejte 6divizy a raketometciky ty musime chranit hlavne!jedu jedu!dobre jsou v budove vsechny divize budou strilet ty bastardy a chrante budovu!
12divize jde s semnou a kapitanem Wotsnem a jde s nami a jeden radista!krijte nas jdem!pojdte!
uz jsme blizko souradnic!strilejte!(kapitan Wotson)pane pozor bomba na vasi zdi!(noot)sejmete ho(porucik)pane mam ho!(noot)raaa jooo a stihacka je dole!pojdme!dobre jeste si vam reknu ze nas hlavni ukol je najit generala Transformera!jeste sniper jdete tamhle zatu zed!(sniper)ok jdu (noot)krijte ho jo sundal dva!jen tak dal!(vojin)pozor!ze zadu!(noot)palte doprdele!sundal celou divizi i Wotsna!kdo to je?Transformer!pojd pojd kriju te!!kde jsi se tu vzal?(transformer)v boji jsem se nechtene oddelily s pulkou divize ale tu my nedavno pozabijeli!a druhou polovinu jsem od te doby kdy jsme se oddelily nevidel!(noot)hele uz jetu scorpion!pojd mame tu warthoga budu ridit!aaaa pojd!jedem.(transformer)ahh dostal jsem to do boku!pockej tamhle je tvoje divize!(transformer)stuj uz to nejde!(noot)jsem tu vydrz medik!medik!(medik)jsem tu pane vydrzte!pockejte chvili mam tamhle zraneneho pockejte chvili vydrzte to!(noot)ah doprdele ten hazl me prispendlil!medik!tamhle je ten halzl je sundanej!medik!(medik)budu vas muset odriznout bruskou!(noot)oh no!transformere vetahni zamerovac tamhle s toho kufriku zamer toho vesmirnyho zmetka!(transformer)ok!mam zamereno!a jo mam signal se scorpionem!tady general transformer sestrelte toho zmetka velkyho!(velitel scorpionu)ok pane!aa pal!........
Návrat nahoru Goto down
Transformers

Transformers


Po?et p?ísp?vk? : 44
Join date : 07. 11. 07
Age : 30

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeMon Nov 12, 2007 11:05 pm

Transformers:,,Vojáku vem te si dva dobrovolníky a bežte to zkontrolovat abychom se nedostaly do pasti!Pokuď bude vše vpořádku tak dejte znamení!"Voják:,,Ano Pane!"Radista:,,Zatím jim to jide!"Voják:,,Vypadáto že je to vpořádku!"Seržant:,,Máte pravdu tak dejte znamení!"Voják:,,Dobrý pojďte sem!"Transformers:,,Sakra dostal to!"Seržant:,,Rychle desátníku odvedem ho do bezpečí!"Transformers:,,Krýjte je!"Radista:,,Medik,Medik....!"Transformers:,,Kurva doveste někdo medika!"Medik:,,Už běžím!"Seržant:,,Je tam sniper!"Medik:,,Radista je mrtev a voják je s těžkým zraněním na krku nedávám mu moc šance!"Transformers:,,Ošetřete ho vy tři zůstante tady a pohlídejte tady medika a my ostatní půjdeme do té budovy!"Medik:,,Já se oně postarám!"Transformers:,,Střílejte bez přestávky a na ně!"Seržant:,,Už jsme blízko!"Transformers:,,Ano a jdem kupředu!"Raiden:,,Guden!"Transformers:,,Zdrhat nebudete!"Voják:,,Pěknej masakr!"Transformers:,,Konečně jsme vyklidili tuto budovu!"Seržant:,,Sakra nepřítel s mechanizovanou jednotkou!"Transformers:,,Střílejte vším co máte!"Seržant:,,Za tu zeď!"Transformers:,,Dejte mi granát!"Voják:,,Tady!"Transformers:,,Krýjte mě!"Seržant:,,Krycí palbá!"Transformers:,,Konečně jsme je zlikvidovaly!Všichni rychle do centra!"Seržant:,,Kupředu!Medik:,,Voják to nepřežil!"Transformers:,,Tak to je smutné ale jdem na ně!"
Návrat nahoru Goto down
noott

noott


Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 08. 11. 07

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 9:36 pm

...(velitel scorpiona)pane strely leti.áá zasah joo!pane cil byl zneskodnen!opakuji cil byl zneskodnen(noot)joo vau maj to sraci jo posertese jooo hele oni odletaji!(transformer)jooo vidim tady transformer velitely scorpiona dekujem jmenem celé armady no aspon toho zbytku!jo a jeste byli by jsme vam vdecny kdy by jste zavolali letku aby nam poslaly transportery aby nas vezvedli a raketometciky v budove a zamerte jejich signal!(velitel scorpiona)ano pane!(noot)tady noot scorpionovy preposlete tuto zpravu me letce zacnete nahravat ted:kapitane tady general noot pripravte se k boji miri kvam zbytek nepratelskych stihacek!pokuste se je znicit vsechny!konec zpravy!
mediku uz me odrisnete!(medik)prominte pane ale nejde to ti zmetci prisly na nejaky novy kov vubec to nejde!(noot)dobre nechte to a bezte pomoct transformerovi(medik)ano pane(noot)áárh doprdele to boli!(medik)pane co jste to udelal taklhe muzete vykrvacet mel jste pocket na transporteri!(transformer)medik tamhle jdou raketometcici a zbytek pechoty reknete at vam nekdo pomuze!(medik)nekdo my pojdte pomoct honem nebo
vykrvaci delejte!!(porucik)jsem tu mediku(medik)bezte jeste nekdo svazat rany generalovi transformerovi honem vemte obvaz a obmotejte kolem bricha a poradne utahnet! pojdte nekdo mi pomoct k nootovi drzte mu tu ranu at to nekrvaci(porucik)jasne hele uz jsou tu transportery uz pristavaji(medik)pojdte mi nekdo pomoct vemto generala noota a transformera jako prvni jsou vazne zraneni a dalsi vazne zranene dejte take do toho transportu !mene zraneni dejte do jineho ty musi pockat!delejte uz lette!(major)ano pane!...............vtomto dile nebyli zadne boje protoze jsem chtel vystihnout zoufalctvi strach,pocit ze to nepreziji tech bojovniku atd...
Návrat nahoru Goto down
noott

noott


Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 08. 11. 07

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 9:39 pm

..(velitel scorpiona)pane strely leti.áá zasah joo!pane cil byl zneskodnen!opakuji cil byl zneskodnen(noot)joo vau maj to sraci jo posertese jooo hele oni odletaji!(transformer)jooo vidim tady transformer velitely scorpiona dekujem jmenem celé armady no aspon toho zbytku!jo a jeste byli by jsme vam vdecny kdy by jste zavolali letku aby nam poslaly transportery aby nas vezvedli a raketometciky v budove a zamerte jejich signal!(velitel scorpiona)ano pane!(noot)tady noot scorpionovy preposlete tuto zpravu me letce zacnete nahravat ted:kapitane tady general noot pripravte se k boji miri kvam zbytek nepratelskych stihacek!pokuste se je znicit vsechny!konec zpravy!
mediku uz me odrisnete!(medik)prominte pane ale nejde to ti zmetci prisly na nejaky novy kov vubec to nejde!(noot)dobre nechte to a bezte pomoct transformerovi(medik)ano pane(noot)áárh doprdele to boli!(medik)pane co jste to udelal taklhe muzete vykrvacet mel jste pocket na transporteri!(transformer)medik tamhle jdou raketometcici a zbytek pechoty reknete at vam nekdo pomuze!(medik)nekdo my pojdte pomoct honem nebo
vykrvaci delejte!!(porucik)jsem tu mediku(medik)bezte jeste nekdo svazat rany generalovi transformerovi honem vemte obvaz a obmotejte kolem bricha a poradne utahnet! pojdte nekdo mi pomoct k nootovi drzte mu tu ranu at to nekrvaci(porucik)jasne hele uz jsou tu transportery uz pristavaji(medik)pojdte mi nekdo pomoct vemto generala noota a transformera jako prvni jsou vazne zraneni a dalsi vazne zranene dejte take do toho transportu !mene zraneni dejte do jineho ty musi pockat!delejte uz lette!(major)ano pane!...............vtomto dile nebyli zadne boje protoze jsem chtel vystihnout zoufalctvi strach,pocit ze to nepreziji tech bojovniku atd...
Návrat nahoru Goto down
noott

noott


Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 08. 11. 07

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 9:47 pm

sry ze jsem to omylem poslal dvakrat!ale ted jeste k pribehu!ne jenom protikladne pocity ale i kladne jako(odvaha,vydrz,sila,atd...)a take ze v jednom se moc veci neda zvladnout jedine s dobryma pratelema ale nejen s pratelema,spojubojovniky,milenci,atd.......

hlavne lidi kdyz mate dobre kamarady snaste sije udrzet a pamatujte cim vic
spolehlivych a dobrych kamaradu tim veci sance!nepodvadejte je neosidte je tim byjste je stratily na vzdy!bez kamaradu neni zivot!a jeste bez lasky!
Návrat nahoru Goto down
Transformers

Transformers


Po?et p?ísp?vk? : 44
Join date : 07. 11. 07
Age : 30

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 10:10 pm

Dobré
Návrat nahoru Goto down
Transformers

Transformers


Po?et p?ísp?vk? : 44
Join date : 07. 11. 07
Age : 30

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Centrum část 1.   Příběhy Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 10:37 pm

Medik:,,Můžem konečně chodit abych si nezhoršil to zranění?"Medik:,,Podívám se na to zranění!Nevypadá to dobře!"Transformers:,,Já se cítím dobře ale na kdy to vidíte že mě pustíte?"Medik:,,Zatím nevím pokuď budete na tom dobře tak koncem toho to týdne!"Transformers:,,Tento týden přiletí nové posily s novým vybavením a lečivama!"Medik:,,To slyším rád!"Transformers:,,Proč bliká to červené světlo?"Medik:,,Počkejte chvíli!Co se děje?"Voják:,,Noot je v kritickém stavu!"Medik:,,Silný puls rychle doneste sem Morfium!"Transformers:,,Vydrž kámoš!"Medik:,,Pane vraťte se na své lůžko!"Transformers:,,Mediku zachrante ho!"Medik:,,Pokusím se!"

O 20minut později
Medik:,,Stav se zlepšil!"Transformers:,,kámoš to vydržel!"Medik:,,Tak jak vidím jste veselý!"Transformers:,,To jsem!"

O dva dny později
Transformers:,,Děkuji že jste mě pustily a co noot?"Medik:,,Noot půjde asi po zítří!"Transformers:,,Děkuji!"Voják:,,Pane vítejte zpět!"Transformers:,,Vojáku svolejte jednotku a potká me se u briefingu!"Voják:,,Ano Pane!"Transformers:,,Vojáci dnes ve 22:00hodin začne Operace Destroyer!To znamená že zlikvidujem nepřítele obsadíme centrum a naši vlajkonoši daji na střechu této budovy vlajku ale dávejte si pozor na pravo je budova obsazena nepřátely a na levo též i hlavní budova je plná nepřátel a okolí těch budov je jak velká pevnost takže si nepřestavujte rychlý postup možná věčiná zvás bude mrtvá a nebo zajata!"Voják:,,Pane čím bude nepřítel vyzbrojen?"Transformers:,,Dobrá otázka vojáku!Nepřítel bude ozbrojen dvoumi děly a jedným protileteckým dělem!Budou mít těžké kulomety,Raketomety,Snipery,Samopaly,Plamenomety a minomety!Dva tanky nepřítele budou za neprázdněny našimi tanky kterých v první vlně bude 6 a druhé 12!"Voják:,,Proč nejede na jednou 18tanků?"Transformers:,,Když začne útok tak oni budou mezi tím v přístavišti a než sem dojedou tak to potrvá nějakou tu hodinku!"Voják:,,Tak to nevíme jestly je porazíme!"Transformers:,,Věřte a vemte si munici a setkáme se u brány!"
Návrat nahoru Goto down
Transformers

Transformers


Po?et p?ísp?vk? : 44
Join date : 07. 11. 07
Age : 30

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Centrum část 2.   Příběhy Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 11:07 pm

Transformers:,,Jsme všichni?"Seržant:,,Ano!"Transformers:,,Rychle do transportů!"

O dvě hodiny později
Transformers:,,Vysadí nás kousek od místa boje!"Voják:,,Dobře!"Poručík:,,Tak co dál pane?"Transformers:,,Všichni do dvoj řád za mě!"Poručík:,,Dobře!"Transformers:,,Útok!!!!"(Kulky a křik vojáků se jen ozívá)Transformers:,,Krýjte se radisto zavolejte o podporu!"Radista:,,Voláme potřebujem vybombardovat nepřátelskou obranu!"Transformers:,,Naše tanky!"Tigr:,,Pal!"Poručík:,,Do nich hoši!"Transformers:,,Střílejte dál!"Tigr:,,Sakra druhý tank to dostal zaměřte se rychle na dělo!"Poručík:,,Nepřátelské děla a tanky zničeny ale raketometčíků je tu hodně!"Transformers:,,Tanky to schytaly ale naše artillerie zlikvidovala obranu nepřítele!Útok na ně!!"Kapitán:,,Pane to nejde máme z dvou tisíc vojáku jen 500vojáků!"Transformers:,,Zkoušíte mi odporovat!"Kapitán:,,Ne pane!"Transformers:,,No tak jdem na ně!"Poručík:,,Kurva nepřátelské tanky!"Voják:,,Rychle pryč....aa!"Medik:,,Tak to je zlý sen rychle za trosky!"Transformers:,,Raketometčíků zlikvidujte ty nepřátelské tanky!"Raketometčík:,,Dobře Pane!"Voják:,,Rychle od táhněte toho radistu k medikovy!"

Druhý den
Transformers:,,Zůstaly jsme tady je nás sto a jich tam je aspon tisícovka!"Poručík:,,To jsou naše tanky a druhá vlna!"Transformers:,,Řekněte všem ať se seřadí a zaútočíme!"Poručík:,,Dobře!"Tygr 2:,,Jsme seřazeni!"Transformers:,,Útok!!!!!"Poručík:,,Střílejte!"Transformers:,,Tanky zlikvidujte ty budovy na pravo a na levo je tam hromada nepřátel!"Tygr 2:,,Dobře Pane!"Transformers:,,Jinak všichni do nich!Je to past!"(Bylo ticho z oken hlavní budovy ale najednou vyletěly z tama rakety na tanky a žádný tank nezůstal a ozvaly se těžké kulomety ze všech oken a celá jednotka která poblíž budovy byla pokropena a Transformers se schoval rychle za zeď)Transformers:,,Sakra je nás kolik?"Kapitán:,,Nevím ale je tu zmatek odhaduji to asi na dvěsta vojáků!"Transformers:,,Počkáme si tu na posily!"

Třetí dne
Transformers:,,To je noot!"Noot:,,Jak to běží?"Transformers:,,Nepřítel nás tu kropí nemůžem se ani hnout!Běžte jinou cestou tam je málo nepřátel!"Noot:,,Dobře!"

O dvě hodiny později
Transformers:,,Noot kde jste teď?"Noot:,,Jsme za tou pravou budovou!"Transformers:,,Dobře až je pokropíte z boku tak nám dejte vědět abychom je do dělaly!"Noot:,,Dobře!"
Pokračování příště.......
Návrat nahoru Goto down
noott

noott


Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 08. 11. 07

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 1:45 pm

(scorpion):pane cil byl zneskodnen!(transformer)dobre kapitane!(medik)hele vase rota!vojne pojdte mi pomoct!musime je odnest do transporteru!honem!polozte je tamhle!kapitane lette!(kapita transporteru)ano pane.(transformer)pockejte!plukovniku preberte veleni!vemte zalozni jednotky a rozdelte se do dvou armad!oznaceni si vyberte sami!jedna armada pojde prozkoumat ty trosky a vemte si protitoxicke obleky!druha armada bude cistit dum po domu tuto hnusnou planetu!(plukovnik):ano pane!kapitane lette!
ok!radista pojdte sem a zavolejte flotilu ze kni letti spousta zranenich a jeste
jim reknete at se zalozni armady dostavi na tyto souradnice 85/51/96 budem tam nane cekat!jeto na prani generala transformera(radista)ano pane!(plukovnik)dobre.vsichni boje schopni pojdte se mnou!musime si pospisit!
Návrat nahoru Goto down
Transformers

Transformers


Po?et p?ísp?vk? : 44
Join date : 07. 11. 07
Age : 30

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 2:18 pm

Voják:,,Pane bežte k zemi!"Transformers:,,Co se totu děje?"Voják:,,Pane nepřítel drží tam to pobřeží a z druhé strany je obklíčen ale furt má sílu aby nás stáhnul!"Transformers:,,Zavolejte o posily!"Voják:,,Dobře Pane Radisto řekněte ať sem pošlou posily!"

O dvě hodiny později
Poručík:,,Pane jsme tady!"Transformers:,,Připravte několik člunů a přepravíte se na druhou stranu!"Poručík:,,Ano Pane!"

O dvě hodiny později
Poručík:,,Hotovo!"Transformers:,,Tak hodně štestí a můžete je zlikvidovat!"

Seržant:,,Vojáci zemřete pro svou vlast a pro svou rodinu budete hrdinou a synem Transformerské Federace!"Voják:,,Všichni se krýjte!"Seržant:,,praporčíku zlikvidujte ty stíhače!"Praporčík:,,Ano Pane...aaa!"Seržant:,,Všichni zpátky nebo budem střílet!"desátník:,,Jeden zdrhnul!"Seržant:,,Zastřel te ho!"Desátník:,,Už jsme tady tak všichni vystupujem a na ně!"Kapitán:,,Jeden dostane náboj a druhý zbran a ti co máte náboje držte se toho kdo má zbran až ho zabijou tak si zbran od něho vemte!"Vojáci:,,Útok!"Poručík:,,Vybombardujete ten kopec!"Radista:,,Už se na tom pracuje!"Kapitán:,,Supér kopec je náš!"

O dvě hodiny
Transformers:,,Vojáci vyhrály jsme válku a nepřítel kapituloval a vzdal se na nejbližších vojenských stanicích a hned byli popraveni!"Poručík:,,Supér!"Transformers:,,Tak poručíku máte totu nastarost!"Poručík:,,Ano Pane!"Transformers:,,Co tu děláš?"Manželka Transformera:,,Přiletěla jsem za tebou!"Transformers:,,To bys nemusala já zítra přiletím!ů
Návrat nahoru Goto down
Transformers

Transformers


Po?et p?ísp?vk? : 44
Join date : 07. 11. 07
Age : 30

Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: New Příběh když 10galaxie 1Vesmíru nám Zbyla a nový nepřítel   Příběhy Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 10:15 pm

Transformers:,,Kde to jsme?"Admirál:,,Pane asi jsme na nějaké stanici!"Transformers:,,Přesunte nás rychle na New Patrion abychom byly v bezpečí!"Admirál:,,Ano Pane!"Transformers:,,Tak to už jsme na NEW Patrion?"Admiral:,,Ano Pane!"

"Příchozí zpráva
Tady je 10galaxie blíží se sem nepřátelská flotile ještě nejsou v 10galaxii ale budou to asi z aliance SkW nebo z Warfora!"

"Odpověď"
Vyhlašte poplach a pokuď zaútočí tak je zlikvidujte!!

"Příchozí zpráva"
Rozumím Pane!
Pokračování příště....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Příběhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy   Příběhy Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Příběhy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aliance KING :: Letky :: Galaxie 1-
Přejdi na: