Aliance KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aliance KING

Fórum Ogame aliance KING
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 zdar lidi jsem z druhe galaxie a jsem pomalu jediny funkcni

Goto down 
+3
dalaren
cece
noot
7 posters
AutorZpráva
noot

noot


Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 18. 08. 07

zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Empty
PříspěvekPředmět: zdar lidi jsem z druhe galaxie a jsem pomalu jediny funkcni   zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 10:22 pm

zdar lidi jsem z druhe galaxie a jsem pomalu jediny funkcni hrac v mem systemu!!! afro lol! flower farao king queen jocolor rendeer santa cherry albino Very Happy Smile
Návrat nahoru Goto down
cece




Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 18. 08. 07
Location : 2:8:4

zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdar lidi jsem z druhe galaxie a jsem pomalu jediny funkcni   zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 10:59 pm

noot napsal:
zdar lidi jsem z druhe galaxie a jsem pomalu jediny funkcni hrac v mem systemu!!! afro lol! flower farao king queen jocolor rendeer santa cherry albino Very Happy Smile

to sa myslis Smile
Návrat nahoru Goto down
dalaren




Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 19. 08. 07

zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdar lidi jsem z druhe galaxie a jsem pomalu jediny funkcni   zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Icon_minitimeSun Aug 19, 2007 12:45 pm

jak sam nejsi sam jeste sem tu ja a mozna i nekdo dalsi:D
Návrat nahoru Goto down
mike258




Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 19. 08. 07
Age : 33

zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdar lidi jsem z druhe galaxie a jsem pomalu jediny funkcni   zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Icon_minitimeSun Aug 19, 2007 11:48 pm

ja som tu tiez Cool
Návrat nahoru Goto down
NoiD




Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 22. 08. 07

zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdar lidi jsem z druhe galaxie a jsem pomalu jediny funkcni   zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Icon_minitimeWed Aug 22, 2007 1:48 am

ja taky
Návrat nahoru Goto down
Tommy606




Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 22. 08. 07

zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdar lidi jsem z druhe galaxie a jsem pomalu jediny funkcni   zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Icon_minitimeWed Aug 22, 2007 10:40 am

Já taky Tommy606 2:394:8
Návrat nahoru Goto down
noot

noot


Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 18. 08. 07

zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdar lidi jsem z druhe galaxie a jsem pomalu jediny funkcni   zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Icon_minitimeWed Aug 22, 2007 11:00 am

ja to myslel jako legraci!!! cheers
Návrat nahoru Goto down
noot

noot


Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 18. 08. 07

zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdar lidi jsem z druhe galaxie a jsem pomalu jediny funkcni   zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Icon_minitimeWed Aug 22, 2007 7:53 pm

a taky jsem myslel v ze jsem jediny funkci v mem systemu!!!!a néééé v galaxii!!! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
pcmanik




Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 22. 08. 07

zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdar lidi jsem z druhe galaxie a jsem pomalu jediny funkcni   zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 7:35 pm

noot napsal:
a taky jsem myslel v ze jsem jediny funkci v mem systemu!!!!a néééé v galaxii!!! lol! lol!

aj ja som tam
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdar lidi jsem z druhe galaxie a jsem pomalu jediny funkcni   zdar lidi jsem z druhe galaxie  a jsem pomalu jediny funkcni Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
zdar lidi jsem z druhe galaxie a jsem pomalu jediny funkcni
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» velitel galaxie
» Letka 6. galaxie

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aliance KING :: Letky :: Galaxie 2-
Přejdi na: